Тернопіль

Сила в правді

У кого з тернопільських чиновників найвищі зарплати?!

в Правда про чиновників

Журналісти одного із тернопільських видань дослідили зарплати основних керівників комунальних підприємств міста Тернополя. 

За даними 20 хвилин Тернопіль, найбільшу зарплату має керівник КП “Тернопільелектротранс” Андрій Мастюх – його місячний оклад становить – 33 тисячі гривень. Підприємство займається перевезенням пасажирів, мова йде про тролейбуси.

До того ж дана фірма є дотаційною, кожного року з міського бюджету виділяють кошти для підтримки життєдіяльності підприємства.

На другому місці керівник КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма. Його оклад в місяць становить 28 тисяч 500 гривень. Підприємство прибуткове.

Почесне третє місце займає керівник КП “Тернопільмісьтеплокомуненерго” – Андрій Чумак із зарплатою у розмірі 19 тисяч гривень. Підприємство збиткове і отримує дотації з міського бюджету.

На четвертому місці із зарплатою у 10 тисяч 300 гривень керівник “Тернопільського центру дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка” – Володимир Заверуха. Фірма є прибуткова.

Ну і замикає п’ятірку лідерів – Андрій Урбан, директор КП “Екоресурси”. Та зарплата у чиновника досить скромна – всього 5 тисяч 512 гривень в місяць. Підприємство також працює з прибутком.

Не вдалося поки що дізнатися журналістам зарплати керівників “Тернопільбудінвестзамовник” та “Масив”, які займаються будівництвом, а також отримують гектари міської землі під зведення будинків.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up