Тернопіль

Сила в правді

Тернопільському Митрополиту подарували маєток під Москвою?!

в Новини

За даними видання “Пост України“, Митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій має елітну нерухомість на відстані 20 кілометрів від московської кільцевої автодороги у місті Загорськ (Сергієвий Пасаж). Дім розташований акурат навпроти Сергієвської лаври!

Отримав цю нерухомість тернопільський Митрополит одразу після вручення йому Президентом Росії Володимиром Путіном “Ордена дружби”.

До слова, у липні цього року “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що Митрополит Сергій поїхав у Росію, де зустрівся з місцевими депутатами та чиновниками.

Митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій поїхав у Росію, де зустрівся з місцевити отцями та депутатами

На офіційному сайті Московського патріархату опублікували інформацію, що 18 липня у Росії в Троїце-Сергієвій Лаврі відбулася літургія та Богослужіння, які очолив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

На Літургію зібралися усі митрополити, в тому числі і митрополи УПЦ МП Тернопільський та Кременецький Сергій.

У Росії, та й в усьому світі відзначають, що церква не має відношення до політики, та на літургії були присутні і депутати держдуми і радники Президента Росії і всі чиновники краю.

Зокрема було помічено у монастирі – голову Сергієво-Посадський муніципального району Московської області М.Ю. Токарева, депутата Державної Думи ФС РФ С.А. Пахомова.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up