Тернопіль

Сила в правді

Правоохоронці Тернопільщини взялися за справу щодо передачі споруд Почаївської Лаври у користування Московського патріархату

в Кримінал

“НАРОДНА ПРАВДА” писала про безпрецедентний випадок, коли приміщення Почаївської Лаври, що на Тернопільщині було передано в безоплатне користування Московському патріархату до 2052 року. 

Чергова зрада. Почаївську Лавру віддали в користування УПЦ МП до 2052 року

Споруди Почаївської Лаври передані в користування УПЦ МП до 2052 року.

Це стверджує місцевий депутат, в розпорядженні якого опинились документи державного реєстратора. Сталося це наприкінці вересня, коли Синод Вселенського Патріархату уже готував рішення про надання Томосу про автокефалію православній церкві України, пише ТСН.

Сьогодні подія набула розголосу і стало відомо, хто стоїть за такими діями. Також за справу взялися правоохоронці.

“Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою області.” – така відповідь від Прокуратура Тернопільської області надійшла на запит інформаційного агенства УКРІНФОРМ. Директором КП “Струсівське” є Василь Пацула, та член – славнозвісний, поки що, державний реєстратор Андрій Яремко. Саме своїми руками Яремко вчинив реєстраційну дію, та передав до 2052 року у постійне користування Московскому пархату велику релігійну і культурну народну цінність – Почаївську Лавру, розповів Тарас Паляниця, депутат Почаївської міської ради”.

Також відомо, що слідче управління Головного управління Національної поліції в Тернопільській області почало розслідувати кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 365-2 КК України, за фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки, пише В курсі.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up