Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі висадили кілометрову алею лип

в Новини

За ініціативи лісників, бджолярів, освітян, обабіч об’їзної дороги у місті Бережани, що на Тернопільщині, було висаджено 100 молодих саджанців медоносної липи. 

Алея вийшла протяжністю майже один кілометр.Саджанці надало державне підприємство “Бережанське лісомисливське господарство”, працівники якого взяли безпосередню участь в акції.

Учасниками акції стали бережанські пасічники, члени сільськогосподарського обслуговуючого (пасічничого) кооперативу “Золоте опілля”, а також працівники Центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти молоді та спорту Бережанської міської ради.

Акція має також історичне значення, адже її учасники долучилися до відродження традицій, які існували у давнину. Наші пращури шанували липу, висаджували її біля пам’ятних хрестів, на подвір’ї та обабіч доріг, коментують лісівники.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що за вказівкою депутата було вирізано багаторічні дерева.

Тернополяни стверджують, що за вказівкою депутата обласної ради вирізали багаторічні дерева, щоб народний обранець бачив своє авто

У редакцію місцевого видання 20 хвилин  зателефонував тернополянин Олександр, що проживає на вулиці Куліша,10.

Чоловік розповів, щоб під їхнім будинком вирізали багаторічні дерева та розчистили гілки дерев, хоча жодна екологічна служба дозволу на це не давала.

У чоловіка є версія чому так сталося. За словами пана Олександра у їх будинку проживає депутат обласної ради, який нещодавно купив нову машину – червоний Range Rover.

Невдовзі після купівлі нового авто приїхали машини з Тернопільміськсвітла та позрізали дерева і гілки перед будинком.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up