Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі виконком встановив нові тарифи на проїзд (відео)

в Новини

В Тернополі трапилося чимало баталій через різке підвищення вартості проїзду з першого листопада з 4-5 гривень до 8-9. 

В місті провели численні акції протесту, маршрутки не їздили, люди добиралися на таксі, а також підвозили один одного, далі тернополяни бойкотували міську раду і під тиском було повернуто старі тарифи.

Та ненадовго.

Сьогодні стало відомо, що виконком міської ради прийняв нові тарифи, вищі як були, але нижчі, як бажали перевізники.

Детальніше у сюжеті TV-4

У тролейбусах – 5 гривень, у маршрутках та автобусах – шість. Такі тарифи на перевезення у громадському транспорті міста сьогодні затвердив виконавчий комітет Тернопільської міської ради. При цьому врахували думку громадськості, фахівців та незалежного експерта. Діятиме цей тариф, однаковий для всіх, до 20 грудня. Опісля цього терміну вартість проїзду буде диференційованою.

Або рух усього громадського транспорту у місті відновлюється повністю, або ж угода з перевізниками буде розірвана – таку вимогу поставив міський голова минулого тижня, коли підприємці через повернення старого тарифу на проїзд вийшли на протест. Тоді на ці умови вони погодились, проте до отримання висновку незалежної експертизи щодо розрахунків тарифів. Сьогодні на засіданні виконавчого комітету міськради чиновники озвучують її результат.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up