Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі працівники перекрили дві центральних дороги, вимагаючи зарплату (відео)

в Новини

Сьогодні з 11 години, кілька десятків працівників Тернопільського облавтодору перекрили дві центральних дороги у місті – на вулиці Руській та Коперника, вимагаючи виплатити їм зарплату, яку вони не отримують кілька місяців, пише Уніан.

Детальніше у відео

До слова, 25 жовтня працівники облавтодору уже перекривали дорогу, вимагаючи зарплату.

На Тернопільщині працівники облавтодору перекрили дорогу (відео)

З 10 до 12 години, працівники районних відділень тернопільського облавтодору перекрили українську дорогу “Тернопіль-Хмельницький”.

Люди дві години ходили по трасі з плакатами “Вимагаємо зарплату”. Люди стверджують, що є працівниками районних автодорів та вже декілька місяців не отримують обіцяну зарплату.

На місце події приїжджали правоохоронці.

За словами Богдана Катруна, начальника відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності, акція розпочалася близько 10 години ранку. Зі своїми вимогами на дорогу вийшло близько сотні людей.
“Ми з протестувальниками домовилися про те, що вони впродовж десяти хвилин безперервно ходять проїжджою частиною, а три хвилини пропускають транспорт, який стоїть в корках. Без зупинки мітингуючі надають проїзд автомобілям екстреної допомоги та тим, в яких знаходяться маленькі діти, – каже Богдан Катрун”.
Ведуть роз’яснювальну роботу правоохоронці і з водіями автотранспорту. Усім, хто поспішає, радять об’їжджати даний відрізок дороги через село Байківці. Тривала акція до 12 години, після чого працівники автодорів розійшлися.

Та працівники облавтодору обіцяли повернутися з новими акціями протесту, якщо не отримають найближчим часом обіцяні зарплати.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up