Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині готуються до акції протесту проти нового закону щодо розмитнення іноземних авто

в Новини

20 листопада тернопільські автомобілісти планують приєднатися до Всеукраїнської акції протесту проти нового закону щодо вартості розмитнення авто на іноземній реєстрації. 

“Загальноукраїнська акція громадянського протесту прямо зараз готується громадами в кожній області, а зокрема і на Тернопільщині. Мета акцій — це вимога накласти президентське вето на проголосовані законопроекти та відправка їх на доопрацювання, з вимогою внесення правок від громадськості. Прийнятий закон щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації вважаємо антинародним. Оскільки підрахувати вартість розмитнення, підставивши параметри авто, то у більшості власників автівок – шок. До акцій громадянської непокори долучаться інші громадські організації, які підтримали наші вимоги”, – каже керівник “Автоєвросили” на Тернопільщині Ігор Красновський.

Власники автомобілів на іноземній реєстрації розповідають: щоб розмитнити авто вартістю двох тисяч євро, треба заплатити близько трьох тисяч євро. Автомобілісти стверджують: у країнах Європи розмитнення дешевше, приміром у Естонії, щоб розмитнити іноземне авто, то потрібно заплатити 192 євро, в не залежності якого року машина, який її об’єм двигуна та на дизпаливі вона чи на бензині.

В Україні ж виходить, щоб розмитнити авто, яке коштує 2000 євро, потрібно заплатити ще дві, а то й три тисячі євро, пише ЗЗ.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up