Тернопіль

Сила в правді

Одна із лікарень Тернопільщини отримала медичне обладнання від Японії на суму 79 тисяч доларів (відео)

в Новини

Кременецька центральна районна лікарня отримала сучасне медичне обладнання, вартістю майже 79 тисяч доларів від Уряду Японії.

Детальніше у відео TV-4

Два роки тривали переговори та співробітництво між двома країнами, нарешті через посередництво Червоного Хреста, Уряд Японії зміг виділити 79 тисяч доларів на купівлю необхідного сучасного медичного обладнання у лікарні міста Кременець.

Лікарі близько року користуються новим сучасним УЗД-апаратом, а також обладнанням, яке показує різноманітні хвороби крові та сучасним мобільним кисневим апаратом.

Посол Японії в Україні запевнив, що країна сонця і надалі шукатиме кошти та допомагатиме лікарням України закупити необхідне медичне обладнання, щоб ефективно та оперативно діагностувати захворювання та лікувати пацієнтів.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що Тернопільська лікарня отримала сучасне медичне обладнання.

Тернопільська лікарня отримала сучасне діагностичне медичне обладнання

Днями, Тернопільська міська лікарня №2 отримала сучасне медичне обладнання.

Так, медикам передали – цифровий рентгендіагностичний комплекс (безкабінний флюорограф) Polistat M32, система рентгенівська діагностична Calypso F (MTObs) та система рентгенівська діагностична мобільна MAC.

Сучасне медичне обладнання закуплено за кошти міської програми фінансування медицини міста. Загалом на другу міську лікарню було виділено 15 мільйонів гривень.

На сьогодні було закуплено та встановлено медичне обладнання на суму 9 мільйонів гривень.

Сучасне медичне обладнання закуплене для того, щоб лікарям можна було швидше та якісніше діагностувати пацієнтів, пише сайт Тернопільської міської ради.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині планують відкрити пам’ятник воїну АТО.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up