Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині виявили 71 нелегального працівника

в Новини

З початку року на підприємствах та фірмах Тернопільської області було знайдено 71 працівника, що працював нелегально без відповідних документів. 

“Лише протягом жовтня цього року проведено 12 заходів контролю, – розповів Петро Миколайович Якимчук. – З них у семи випадках виявлено 13 неоформлених найманих осіб” Найчастіше виявляють працівників, трудові відносини з якими не укладені, у сфері послуг.

Варто наголосити, що за використання нелегальної праці та несплату податків роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

Так, підприємець, який здійснює діяльність у сфері послуг перевезення пасажирським транспортом міського та приміського сполучення, поплатився за використання нелегальної праці. За допущення до роботи найманих працівників без укладання трудових угод було застосовано фінансових санкцій щодо нього на суму 111 тисяч 690 гривень, пише Галас.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині водій без документів перевозив товар.

У Тернопільській області водій без документів перевозив більше трьох тисяч літрів спирту

Податківці зупинили вантажівку, що рухаючись по території Тернопільскої області без жодних дозвільних документів перевозила – 3,1 тисячу літрів спирту на загальну суму 950 тисяч гривень.

За словами працівників податкової, водій вантажівки не мав жодних офіційних документів, тому вантаж було конфісковано та визнано нелегальним.

Якби даний спирт потрапив на ринок, то можна було б з нього виготовити близько 15 тисяч літрів горілки.

До бюджету б не сплатили близько 400 тисяч гривень.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up