Тернопіль

Сила в правді

Інформація про замінування вокзалів у Тернополі виявилась брехнею

в Кримінал

Сьогодні “НАРОДНА ПРАВДА” вже писала, що у Тернополі близько 10.30 було повідомлення про замінування автовокзалів та залізничного вокзалу.

У Тернополі з вокзалів евакуювали 500 осіб. Правоохоронці отримали повідомлення про замінування

Сьогодні, 10.30 працівники прокуратури Тернопільської області отримали повідомлення про замінування двох автовокзалів – міського та приміського , а також залізничного вокзалу.

У поліції розповіли, що наразі уже евакуйовано близько 500 осіб.

Спеціальні екстренні служби працюють на місці події та проводять обшуки.

Найімовірніше виклики є несправжніми, та рятувальники і правоохоронці з вибухотехніками мають перевірити отриману інформацію, пише Погляд.

Згодом правоохоронці повідомили, що обстежили усі приміщення вокзалів, людей евакуювали та жодної вибухівки так і не знайшли.

Під час обстеження споруд для обслуговування пасажирів не було знайдено вибухонебезпечних предметів, – повідомив начальник вибухотехнічної служби ГУНП в області Ігор Іваськів. – На даний час встановлюються обставини надходження повідомлення про замінування, також вирішується питання про внесення відомостей за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності (стаття 259 ККУ) до ЄРДР, кажуть в головному управлінні Національної поліції у Тернопільській області.

Найімовірніше правоохоронці будуть розшукувати зловмисника, що телефонував і повідомив про замінування вокзалів.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up