Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі заборонили ловити раків

в Новини

Тернопільський рибооохоронний патруль оприлюднив інформацію, що з листопада цього року і до 31 березня 2019 року на водоймах Тернопільської області заборонено виловлювати раків. 

За вилов раків у цей період передбачений штраф та адміністративний протокол.

” У цей час, на території Тернопільської області розпочинається період линьки раків – вони скидають старий панцирний покрив. Поки новий покрив не затвердіє, раки можуть стати легкою здобиччю для хижака та браконьєрів, адже стають малорухливими. Період линьки раків, навіть в одній і тій самій водоймі, може змінюватися в різні роки. Він залежить від погоди, типу водойми та інших факторів” – повідомили у відомстві.

Лов цих біоресурсів в заборонений період є порушенням законодавства відповідно до частини четвертої статті 85 КУпАП, за якою передбачено штраф у розмірі до 680 гривень. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 гривень за кожного незаконно виловленого рака.

Також працівники рибооохоронного патруля просять активістів та загалом небайдужих тернополян  відслідковувати дану ситуацію та у разі виявлення порушення відразу ж телефонувати у їхнє відомство, пише видання 0352.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up