Тернопіль

Сила в правді

В Тернополі можна запроваджувати комендантську годину – тролейбусів обмаль, маршрутки ввечері не їздять

в Новини

За даними програмиDetransport”, яка показує кількість громадського транспорту і де саме він перебуває, вчора, о 21.28 в місті Тернополі було всього на всього 5 тролейбусів, натомість маршрутки не було жодної. 

Видання Наш День пише, що у Тернополі після десятої вечора можна оголошувати комендантську годину, адже дістатися додому практично нереально, хіба таксі, або ж пішки чи власним авто.

До слова,вчора “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі через протест і повернення старих нижчих цін на маршрути не виїхали рейсові автобуси.

У Тернополі транспортний колапс. Після повернення старих – нижчих тарифів на проїзд, автобуси не виїхали на маршрути

Сьогодні, шостого листопада, у Тернополі на маршрут не виїхав жоден автобус.

На зупинках було сотні тернополян, ана роботу і в школу чи садок пасажирів розвозили тільки тролейбуси, таксі та випадкові водії.

Все розпочалося з того, що з першого листопада у Тернополі підняли вартість проїзду у громадському транспорті міста – до 9 гривень у маршрутках та до 8 гривень у тролейбусах.

Вчора та позавчора тернополяни влаштували масові акції протесту проти підняття тарифів.

Відтак до містян вийшов мер Тернополя Сергій Надал і пообіцяв, що з сьогоднішнього дня – шостого листопада громадський транспорт Тернополя буде їздити за старими тарифами, але не зрозуміло, чи надовго, бо для перевізників старі тарифи є збитковими.

Так і сталося сьогодні усі маршрутки Тернополя не виїхали на маршрути.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up