Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі суд поставив крапку у справі поділу дітей на “чужих” та “своїх” (відео)

в Новини

“НАРОДНА ПРАВДА” неодноразово писала, що у Тернополі триває конфліктна ситуація. 

Свого часу міська рада прийняла рішення, що діти, які ходять у садочки Тернополя і не мають тернопільської реєстрації, то їх батьки змушені оплачувати в місяць за таку дитину 1215 гривень.

Люди спершу обурилися та їм пояснили, що це немає відношення до батьків, а тільки до ОТГ, де зареєстрована дитина і Тернополем. Ніби то Тернопіль та ОТГ мають укласти договір про трансфер, тобто перерахунок коштів за таку дитину, тоді дитина буде спокійно ходити у садочок Тернополя.

Та на практиці тільки деякі ОТГ уклали договори, решта ж батьків змусили самих платити за відвідування тернопільських садочків власних дітей.

Сьогодні стало відомо, що таке рішення Тернопільської міської ради є незаконним.

Сьогодні відбулося заключне засідання у справі за позовом Анни Хасан до Управління освіти Тернопільської міської ради стосовно оплати навчання у дошкільних навчальних закладах міста за дітей, які не мають тернопільської реєстрації.

Суддя Надія Дерех визнала наказ Управління освіти №261, згідно з яким батьки дітей, які незареєстровані в Тернополі мають додатково сплачувати 1215 гривень за надання послуг дошкільних навчальних закладів –  протиправним та нечинним, пише Погляд.

Детальніше у відео

У ці хвилини в Тернопільському адміністративному окружному суді оголошують рішення у справі Анни Хасан.

Gepostet von Новини ТТБ, обласне радіо am Mittwoch, 7. November 2018

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up