Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині заборонили усе російське

в Новини

Депутати Тернопільської обласної ради, вчора, 6 листопада на черговому засідання сесії розглянули та прийняли декілька важливих питань.

Зокрема йшлося про зміни бо обласного бюджету, також було питання щодо музичного училища, а також народні обранці проголосували за ряд звернень на пропозицій до Президента України та Верховної ради України.

Так, депутати прийняли рішення встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Тернопільської області до моменту повного припинення окупації території України.

Депутати вирішили відзначити 90-ліття створення ОУН та  оголосити 2019 рік Роком ОУН в області.

Також проголосували за звернення до Президента України Петра Порошенка, а також Міністерства закордонних справ України щодо недопущення переслідувань історика, голови Українського товариства в Любліні, доктора Григорія Куприяновича в Республіці Польща. “Вважаємо, що не маємо права замовчувати це ганебне цькування шанованого і в Україні, і в Польщі науковця, одного із найактивніших представників української громади, пише офіційний сайт Тернопільської обласної ради.

Відтепер на Тернопільщині заборонено слухати російську музику, дивитися російські фільми, користуватися російськими соцмережами та купувати і розповсюджувати російські товари.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up