Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині встановлять пам’ятник в честь 100-річчя “Чортківської офензиви”

в Новини

Відповідний меморандум днями підписали голови Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей. 

До слова, наступного-2019 року оголошено роком сторіччя з часу проведення наступальної операції Української Галицької армії, що тривала з 7 по 28 червня 1919 року, пише Урядовий Кур’єр.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що 2019 рік оголосили роком ОУН на Тернопільщині.

Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні сесії Тернопільської обласної ради.

На Тернопільщині заборонили усе російське

Депутати Тернопільської обласної ради, вчора, 6 листопада на черговому засідання сесії розглянули та прийняли декілька важливих питань.

Зокрема йшлося про зміни бо обласного бюджету, також було питання щодо музичного училища, а також народні обранці проголосували за ряд звернень на пропозицій до Президента України та Верховної ради України.

Так, депутати прийняли рішення встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Тернопільської області до моменту повного припинення окупації території України.

Депутати вирішили відзначити 90-ліття створення ОУН та  оголосити 2019 рік Роком ОУН в області.

Також проголосували за звернення до Президента України Петра Порошенка, а також Міністерства закордонних справ України щодо недопущення переслідувань історика, голови Українського товариства в Любліні, доктора Григорія Куприяновича в Республіці Польща. “Вважаємо, що не маємо права замовчувати це ганебне цькування шанованого і в Україні, і в Польщі науковця, одного із найактивніших представників української громади, пише офіційний сайт Тернопільської обласної ради.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up