Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі відкрили меморіальну дошку поету, журналісту та митцю (відео)

в Новини

Днями у Тернополі відкрили меморіальну дошку журналісту,поету, митцю – Сергію Сірому.

Чоловік помер минулого грудня на 58 році життя.

Детальніше у відео за посиланням TV-4

До слова, своєму рідному місту він присвятив пісню, яка отримала широке народне визнання та, стала однією з найупізнаваніших візитівок Тернополя. Та його життя обірвалося ще торік, цьогоріч у пам’ять про Сергія Сірого, відомого журналіста та поета, урочисто відкрили меморіальний знак на будинку, в якому митець мешкав.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині у Бучачі не можуть визначитися з місцем для встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

У Бучачі суперечка через пам’ятник Героям Небесної Сотні

Сьогодні в місті Бучач, що на Тернопільщині досі не можуть вирішити де, за що і який має бути пам’ятник Героям Небесної Сотні.

Ні чиновники, ні активісти разом з громадянами міста не мають єдиної думки щодо вигляду, місця та фінансування за яке у Бучачі планують таки встановити пам’ятник Героям Небесної Сотні.

Зупинити суперечку спробував тернопільський скульптор Роман Вільгушинський, який запропонував місце на будинку, де вже є фото двох загиблих хлопців. Та все ж остаточного рішення не прийняли і не відомо, чи з’явитися у Бучачі місце для пам’яті за Небесною Сотнею, пише Терен.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up