Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині відкрили ще один ІРЦ

в Новини

У місті Зборів, що на Тернопільщині, за адресою – Хмельницького, 41 відкрито сучасний інклюзивно-ресурсний центр для навчання та реабілітації особливих дітей, віком від 2 до 18 років.

Для цього з державного бюджету було виділено більше 160 тисяч гривень і із місцевого – 104 тисячі гривень.

До слова, директором ІРЦ призначено Ірину Юріївну Смакулу, вчителя логопеда Наталю Орестівну Небесь, вчителя логопеда Лесю Тарасівну Ракочу, практичного психолога Ірину Зіновіївну Кульматицьку, вчителя реабілітолога Павла Григоровича Газду.

У 2018/2019 роках  кількість дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у навчальних закладах Зборівського району становить 100 осіб, з них:
– Зборівський район – 28 осіб;
– Озернянська ОТГ – 15 осіб;
– Залозецька ОТГ – 18 осіб;
– Зборівська ОТГ – 39 осіб, пише 7 Днів Тернопіль.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у кожному районі Тернопілля має бути створений ІРЦ.

До нового навчального року в кожному районі області створять інклюзивно-ресурсні центри

У 2018 році кожна дитина з особивими потребами має здобувати середню освіту.  Для того, аби втілити в реальність в кожному районі обслаті мають бути створенні спеціальні освітні центри для таких діток. Такі установи носитимуть назву “інклюзивно-ресурсні центри”.

Їх створюють на заміну психолого-медико-педагогічних консультацій. Загалом, один такий центр має бути створений з розрахунок на більше як на 7 тисяч дітей в районах.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up