Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині люди подумали, що на них напав вовк і вбили тварину

в Новини

Свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині вовк напав на чоловіка.

На Тернопільщині вовк напав на чоловік

У селі Глинна, Козівського району, що на Тернопільщині, вовк зайшов на подвір’я та напав на господаря.

“Вчорa стaлaсь жaхливa ситуaція. Вовк нaпaв нa мешкaнця селa Глиннa. Нa щaстя він нічого йому не зaподіяв, бо чоловік встиг відбитись.A потім собaкa зaгнaв хижaкa в пустий кролятник.До приїзду служб в цьому питaнні місцеві хлопці його зaстрелили.Стaлось це нa подвір’ї чоловікa. Люди нaлякaні. Їм стрaшно виходити в село. Діти бояться ходити до школи”, – кaже свідок події, пише TN.

Та як виявилося згодом, то був не вовк, а молодий собака.

Люди розповідали, що сталося того дня у селі.

Усі шукали вовка, який, ймовірно, десь причаївся на обійсті, збіглися сусіди: дядько Богдан із вилами налаштований був рішуче – відбити напад сіроманця на сусідів було для нього справою честі. Звір не витримав такого наступу і заскочив у порожню кролячу клітку – звідти почав гарчати. На лемент прибігла й 84-річна бабця Софія, яка не побоялася звіра.

“Я пішла до клітки, а він нічого, не рухався, але вивалив очі так дивився на мене. Я казала, що то пес, не рухайте”, – каже пенсіонерка.

Та непроханого гостя убили. Мовляв, навіть ветеринар казав, що то молоде вовченя. Наступного дня експерти підтвердили, що убитий звір був не вовком, а собакою, пишуть Тернополяни.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286