Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині забирають більше 500 гектарів землі, на якій росте приватний сад

в Аграрна правда

Прокуратура Тернопільської області повідомила, що завершено розслідування у справі та є вирок суду щодо повернення у власність держави більше 500 гектарів землі у Бучацькому районі, на якій сьогодні росте сад приватного підприємця та земельного магната Петра Гадза.

Сьогодні фермерське господарство “ГАДЗ” вимагають звільнити 520 гектарів землі, на якій висаджено сад.

Договір оренди з Бучацьким коледжем, у власності якого перебуває земля, прокуратура визнала незаконним.

На сьогодні, рішенням Господарського суду Тернопільської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю, повідомила прес-служба прокуратура області.

До слова, ФГ “Гадз” є одним з найпотужнішних аграрних підприємств на Тернопільщині, пише видання Куркуль.

Нагадаємо, фермерське господарсво “Гадз” створене 20 жовтня 2011 року і спеціалізується на вирощуванні фруктів та ягід. В період з 2012 по 2016 роки здійснено посадку більше 600 га саду саджанцями, які були вирощені в Європі. В майбутньому планується збільшення площі саду до 2,5 тисячі гектарів, крім того закладений розсадник плодових дерев площею 50 гектарів. Елементами технологій є використання карликових підщеп, нових продуктивних сортів, краплине зрошення та утримання саду на шпалері.

Основними сортами яблуні є – Голден Делішес, Гала, Айдаред а також інші інтенсивні сорти; груша – Конференція, слива – Стенлей.

Також в господарстві закладений малинник площею 5 гектарів. Організований розсадник по вирощуванню саджанців яблуні для подальшого розширення площ даної культури в господарстві та для реалізації. Планується виробництво 1 мільйона саджанців щороку.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Аграрна правда

Scroll Up