Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині виготовлятимуть біопаливо

в Аграрна правда

У місті Борщів, що на Тернопільщині заснували науково-технічний центр “Біоенергія”.

Спеціалісти та науковці будуть вирощувати енергетичні рослини та виготовлятимуть з них біопаливо.

Даний проект став можливий завдяки співпраці Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження з України з норвезькою Міжнародною фундацією “Енергетична ферма”.

На сьогодні основна мета такої співпраці та партнерства – сприяти залученню світових інновацій та створенню сировинної бази для реалізації проектів із заміщення газу і переходу на біопаливо.

Міжнародна фундація “Енергетична ферма” – це  навчально-демонстраційний майданчик використання різних видів відновлюваних джерел енергії (вирощування енергокультур, виробництво енергії з біомаси). В Норвегії енергетична ферма забезпечує 98% своїх потреб саме завдяки “чистій” енергії, пишуть Агроновини.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на території Тернопільської області птахофабрика виготовляє свою електроенергію.

У Тернопільській області птахофабрика виробляє власну електроенергію

Про альтернативні джерела елетро та теплової енергії уже давно говорять на території Тернопільської області. І якщо деякі домогосподарства уже встановлюють сонячні панелі, щоб отримувати дешеву електроенергію, то великі підприємства тільки на початковому етапі енергозбереження.

Так, на території Зборівської птахофабрики встановили два вітряки. За словами експертів, її потужність складає 1 320 кіловат в годину, а це значно більше, ніж споживає підприємство, тому електроенергією, яку продукують вітряки, можуть користуватися й жителі Зборова.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Аграрна правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286