Тернопіль

Сила в правді

На території Тернопільщини зменшилася кількість населення

в Новини

З початку року кількість мешканців Тернопільщини значно зменшилася. Так від початку року наявне населення краю стало менше на 4189 осіб.

Чисельність наявного населення в Тернопільській області, за оцінкою, на 1 вересня цього року була 1048,1 тисяч осіб, у тому числі в містах проживає – 472,9 тисяч осіб та в селах – 575,2 тисяч осіб.

При чому, природний рух населення в січні – серпні 2018 року на теренах Тернопільської області у порівнянні з відповідним періодом попереднього року характеризувався зменшенням кількості народжених на 572 дитини та збільшенням кількості померлих на 108 чоловік, пише ЗЗ.

“НАРОДНА ПРАВДА” неодноразово писала про демографічну ситуацію на теренах краю і завжди смертність перевищує народжуваність.

На Тернопільщині зростає смертність і падає народжуваність

На початок листопада цього року в області мешкало 1053,4 тис. осіб, за інформацією Головного управління статистики у Тернопільській області. У сільській місцевості чисельність наявного населення ( 580,7 тис. осіб) переважає кількість мешканців у містах (472,7 тис. осіб).

Упродовж січня–жовтня, свідчить безжальна статистика, чисельність населення зменшилася на 5793 особи.

Природний рух населення в січні–жовтні, порівняно з аналогічним періодом минулого року, характеризувався зменшенням кількості народжених на 484 дитини та збільшенням кількості померлих на 34 особи.

На тисячу жителів стало менше у Тернопільській області

Працівники Головного управління статистики у Тернопільській області оприлюднили нові дані щодо демографічної ситуації в нашому регіоні.

За словами експертів, тільки у березні, населення у Тернопільській області зменшилося на одну тисячу осіб. Пов’язано це як з демографічною ситуацією – смертністю так і з виїздом жителів області за кордон, або ж в інші регіони України.

Загалом на сьогодні за даними експертів, в області проживає 1051,3 тисяч осіб, серед них у містах проживає – 472,8 тисяч осіб та в сільській місцевості – 578,5 тисяч осіб.

До того ж, за останній період зменшилася кількість тих, хто народилися та тих, хто помер.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286