Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині відкрили пам’ятну дошку загиблому учаснику АТО

в Новини

У місті Кременець, що на Тернопільщині, на фасаді місцевого професійного ліцею, відкрили пам’ятну дошку загиблому бійцю АТО Віталію Фурсику.

Віталій Фурсик навчався у даному ліцеї, у 2002 році був випускником, а у 2015 році пішов воювати в зону АТО. Невдовзі отримав поранення біля селища Луганське, Донецької області та згодом помер.

Під час освячення пам’ятної дошки загиблому бійцю, були присутні рідні та близькі Віталія, місцеві чиновники, а також жителі Кременця і духовенство, пише Наш День.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині відкрили меморіал бійцям за волю України.

На Тернопільщині відкрили меморіал борцям за волю України

У місті Монастириська, що на Тернопільщині, у центрі міста відкрили меморіал борцям за волю України.

Участь у відкритті меморіалу, який проектували та будували кілька місяців взяли чиновники, священики, громадськість.

За словами ініціаторів меморіалу, ідея спорудженого такого пам’ятного знаку полягає у художній передачі основних етапів національно-визвольної боротьби через збірний образ її учасників.

У центрі меморіалу зображена скульптура Олександра Маляра – права рука з тризубом, обрамлена двома кам’яними напіварками. Ця ідея символізує зв’язок захисту прав і свобод людини з суверенітетом та державністю нації, до якої ця людина належить, пише видання Трембіта.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286