Тернопіль

Сила в правді

З 22 жовтня тернополяни зможуть голосувати за проекти громадського бюджету

в Новини

З понеділка 22 жовтня до 5 листопада цього року тернополяни мають можливість проголосувати за вподобаний проект громадського бюджету.

У Тернополі сьогодні “розпиляють” 9 мільйонів гривень

Цього року у Тернополі подали рекордну кількість проектів на громадський бюджет. Близько 100 проектів на 68 мільйонів гривень.

З місцевого ж бюджету було виділено тільки 9 мільйонів гривень. Тому найперше реалізують ті проекти, за які найбільше проголосували тернополяни і які відібрала профільна комісія.

Зокрема серед тернопільських проектів є такі, що стосуються спорту –  28 штук , комунального господарства – 19 штук, культури – 18 штук, освіти – 10 штук.

Є  два проекти, які не потрапили в жодну із запропонованих категорій. Автор одного із них пропонує створити міжнародний клуб Тернополян, щоб популяризувати місто та залучати гранти, інвестиції, туристів. Декілька проектів стосуються проведення фестивалів. Це і підтримка існуючих таких, як “ДжазБез”, “Гамселить”, “Ї”, так і безкоштовний вхід на перший день одного з найбільших музичних фестивалів України “Файне Місто”, створення фестивальної агенції, купівля обладнання для проведення фестивалів та ярмарків.

Відтак цього року тернополяни мають можливість чотирма способами проголосувати за той чи інший проект.

  • увійшовши через систему BankID на сайті pb.rada.te.ua;
  • шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, відвідавши Центр надання адміністративних послуг у Тернополі (ЦНАП) в робочий час (пн-чт з 9:00 до 17:00 год. пт. З 9:00 до 16.00), пред’явивши паспорт або ID-картку (з довідкою про реєстрацію місця проживання особи).
  • через мобільний додаток Приват24;
  • за допомогою Терміналів самообслуговування (ТСО) Приват-банку. Детальніше можна почитати за посиланням. 
Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up