Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі вибрали нового керівника “Пласту”

в Новини

Днями, у тернопільському відділенні “Пласту” відбулися збори. Представники організації заслухали звіт роботи, а також плани на наступний рік та переобрали керівника місцевої організації. 

Отже замість пластуна Дмитра Сиротюка керувати тернопільськими пластунами буде новопризначений  Назар Гапій, пишуть Тернополяни.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що тернопільські пластуни обрали собі духовного наставника.

Тернопільський “Пласт” обрав собі духовного наставника

Тернопільські пластуни вибрали собі нового капелана. Відтак, капеланом Національної скаутської організації України “Пласт” від УПЦ Київського Патріархату призначено архієпископа Тернопільського та Кременецького Нестора (Писика). Про це повідомляє офіційний пластовий сайт www.plast.org.ua

Там стверджують, що благословив і видав резолюцію про призначенням Патріарх Київський і всієї України Філарет (Денисенко), пишуть Тернополяни.

За словами пластунів, отець Нестор давно співпрацює з Пластом, та допомагає і духовно  налагоджуючи контакти з іншими священниками, а також фізично – за його ініціативи тільки цього року на території Тернопільської області відбулося два вишкільних молодіжних та дитячих табори.

До слова, нещодавно видання “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що тернопільський храм УПЦ київського патріархату має нового диякона.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up