Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області мешканці продовжують приносити у поліцію зброю

в Новини

Мешканці Тернопільської області продовжують йти у відділення поліції та приносять зброю і набої.

За словами правоохоронців з першого жовтня і до кінця місяця на теренах краю триває місячник добровільної здачі зброї.

Якщо краяни у цей період здаватимуть зброю, то жодна кримінальна чи адміністративна відповідальність їм не загрожує.

Більше того, нелегальну зброю можна буде переоформити на себе, якщо після перевірки стане відомо, що вона не була причетна до жодних злочинів.

На сьогодні відомо, що жителі краю принесли у поліцію – 111 одиниць мисливської гладкоствольної, нарізної та холодної зброї й 55 боєприпасів.

Також жителі Тернопільщини уже принесли у поліцію 45 одиниць зареєстрованої та 16 одиниць незареєстрованої мисливської гладкоствольної зброї. Здали 21 одиницю холодної зброї та 7 нарізної. Вирішується питання про надання шістдесяти дев’яти дозволів.
Нагадуємо, місячник триватиме до кінця жовтня. Саме в цей період громадяни мають змогу здати в поліцію наявну в них незареєстровану зброю, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності, яка передбачена статтею 263 Кримінального кодексу України.
Під час місячника добровільної здачі зброї – до 31 жовтня – громадяни можуть звернутись в органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином – без дозволів, реєстрації.
Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286