Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі виділили дев’ять мільйонів гривень для реалізації громадських проектів

в Новини

Цього року у Тернополі подали рекордну кількість проектів на громадський бюджет. Близько 100 проектів на 68 мільйонів гривень.

З місцевого ж бюджету було виділено тільки 9 мільйонів гривень. Тому найперше реалізують ті проекти, за які найбільше проголосували тернополяни і які відібрала профільна комісія.

Зокрема серед тернопільських проектів є такі, що стосуються спорту –  28 штук , комунального господарства – 19 штук, культури – 18 штук, освіти – 10 штук.

Є  два проекти, які не потрапили в жодну із запропонованих категорій. Автор одного із них пропонує створити міжнародний клуб Тернополян, щоб популяризувати місто та залучати гранти, інвестиції, туристів. Декілька проектів стосуються проведення фестивалів. Це і підтримка існуючих таких, як “ДжазБез”, “Гамселить”, “Ї”, так і безкоштовний вхід на перший день одного з найбільших музичних фестивалів України “Файне Місто”, створення фестивальної агенції, купівля обладнання для проведення фестивалів та ярмарків.

Також поки що відомо, що комісія відхилила поки що тільки шість проектів, натомість 10 проектів пройшли успішно і їх реалізують за кошти місцевого бюджету уже найближчим часом, пише тернопільське інтернет видання За Збручем.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up