Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі оштрафували власницю фітнес клубу за неоформлених працівників

в Кримінал

Працівники Головного управління Держпраці у Тернопільській області ще у березні цього року перевірили діяльність фітнес-клубу у Тернополі.

Внаслідок перевірки було знайдено двох працівників, які працювали без відповідних укладених трудових договорів.

Відтак, управління Держпраці оштрафувало фітнес- клуб на суму -223 тисячі 380 гривень, пише Терен.

Власниця фітнес – клубу не погодилася з висновками перевірки комісії та подала в суд, але слуги феміди залишили рішення в силі.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що за кожного нелегального працівника роботодавцям доведеться заплатити більше 100 тисяч гривень штрафу.

За кожного неоформленого працівника роботодавцям загрожує 100000 гривень штрафу

В управлінні Держпраці розповіли, що тільки цього року було знайдено близько 800 осіб, які працювали нелегально, відповідно отримували зарплату у конвертах.

Відтак роботодавцям необхідно заплатити близько 12 мільйонів гривень у державний бюджет штрафних санкцій за те, що тримали на роботі неоформлених працівників.

Від сьогодні, 5 жовтня усіх підприємців та керівників фірм будуть штрафувати на суму 111 тисяч гривень за одного неоформленого працівника.

“Порушення фіксуємо у кожного четвертого роботодавця. Упродовж року було складено понад 180 постанов щодо нелегальних працівників; штрафів було накладено на суму 12-ти мільйонів гривень”, – каже Ігор Хаварівський, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Держпраці в Тернопільській області.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286