Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині відкрили меморіал борцям за волю України

в Новини

Умісті Монастириська, що на Тернопільщині, у центрі міста відкрили меморіал борцям за волю України.

Участь у відкритті меморіалу, який проектували та будували кілька місяців взяли чиновники, священики, громадськість.

За словами ініціаторів меморіалу, ідея спорудженого такого пам’ятного знаку полягає у художній передачі основних етапів національно-визвольної боротьби через збірний образ її учасників.

У центрі меморіалу зображена скульптура Олександра Маляра – права рука з тризубом, обрамлена двома кам’яними напіварками. Ця ідея символізує зв’язок захисту прав і свобод людини з суверенітетом та державністю нації, до якої ця людина належить, пише видання Трембіта.

Додамо, що меморіал відкрили напередодні Дня українського війська та козацтва – 14 жовтня.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Бучачі суперечка через пам’ятник Героям Небесної Сотні.

У Бучачі суперечка через пам’ятник Героям Небесної Сотні

Сьогодні в місті Бучач, що на Тернопільщині досі не можуть вирішити де, за що і який має бути пам’ятник Героям Небесної Сотні.

Ні чиновники, ні активісти разом з громадянами міста не мають єдиної думки щодо вигляду, місця та фінансування за яке у Бучачі планують таки встановити пам’ятник Героям Небесної Сотні.

Зупинити суперечку спробував тернопільський скульптор Роман Вільгушинський, який запропонував місце на будинку, де вже є фото двох загиблих хлопців. Та все ж остаточного рішення не прийняли і не відомо, чи з’явитися у Бучачі місце для пам’яті за Небесною Сотнею, пише Терен.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286