Тернопіль

Сила в правді

До Тернополя вирішили приєднатися п’ять сіл

в Новини

Днями у Тернополі відбулося чергове засідання сесії Тернопільської міської ради. 

Депутати вирішили приєднати до Тернополя п’ять сіл Зборівського району.

Зокрема до обласного центру вирішили приєднатися – Малашівці, Курівці, Чернихів, Кобзарівка та Городище.

Відповідне рішення було прийняте після розгляду звернень сільських голів і відповідних рішення сесій сільських рад, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, а також керуючись Законом України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Перемовини щодо приєднання сільських рад до Тернопільської міської територіальної громади тривали впродовж року.

На сесії міської ради також було затверджено проект плану організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальних громад до Тернопільської міської територіальної громади. На даний момент створена робоча група з метою підготовки проектів рішень, пропозицій для проектів бюджету та визначення пріоритетних напрямків.

У Тернопільській міській раді заявили, що усі мешканці сіл, які вирішили приєднатися до Тернополя, матимуть усі ті ж самі пільги та права, що мають тернополяни.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up