Тернопіль

Сила в правді

Родина керівника одного із районів Тернопільщини має 16 автобусів

в Правда про чиновників

Мова йде про керівника Підгаєцької районної державної адміністрації – Колодницьку Аллу Іванівну. 

Як пише Репортер, чиновниця від БПП вже більше трьох років керує Підгаєцьким районом, та регіон не розвивається, а тільки занепадає. Чого не можна сказати про родину самої Колодницької.

Тільки за даними декларації, її сім’я, а точніше чоловік – Дмитро Колодницький володіє автобусами у кількості 16 штук. Чоловік є власником 51 відсотка акцій відкритого акціонерного товариства “Підгаєцьке автотранспортне підприємство-16147”.

Також детальніше статки та маєтки чиновниці можна побачити у її декларації за минулий рік.

Та журналісти впевнені, що основний прибуток у родину Колодницьких приносять саме автобусні перевезення.

За даними Репортера, за два останніх роки автобуси принесли родині голови Підгаєцької РДА близько трьох мільйонів гривень, тоді як зарплата самої пані Колодницької за цей період склала близько 330 тисяч гривень.

Маючи такі статки, Колодницькі дозволяють собі їздити на представницьких автівках: чоловік – на “Mersedes-Benz-2000” (2007 року випуску), а його дружина – “Mazda 626 Wagon 2.0”.

Що цікаво, отримуючи такі великі заробітки, родина Колодницьких декларує їх не в готівці та не зберігає заощадження у фінустановах. Очевидно, всі зароблені гроші вкладають одразу в бізнес.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286