Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині 20 років не купували спортивний інвентар

в Новини

Цього року вперше за останніх два десятиліття чиновники Тернопільської обласної ради та адміністрації виділили мільйон гривень для закупівлі інвентаря для спортивних шкіл Тернопільської області.

Було виділені 1 мільйон гривень, на які спортивні школи придбали і ще придбають необхідне спорядження для легкої та важкої атлетики, боксу, футболу, волейболу, велоспорту, стрибків на лижах з трампліну, санного спорту, біатлону, настільного тенісу та інших видів спорту.

Як зазначив Віктор Мацикур, це вперше за 20 років обласна влада спрямовує таку значну суму на спортінвенар.

“Якщо вам складно оцінити наскільки це мало чи багато, і чи взагалі це подія скажу так – інвентар у ці види не купувався протягом двох десятиліть, за десять років одного разу купили велосипед, і це практично все, – сказав Віктор Мацикур”.

За словами Віктора Мацикура, на наступний рік також заплановано отримати фінансування з обласного бюджету, щоб оновити та закупити новий спортивний інвентар.

Як стверджує Віктор Мацикур, майбутні чемпіони, що сьогодні навчаються та тренуються на Тернопільщині не можуть користуватися приміром ракетками чи м’ячем, яким понад 20 років, пише Ternopil Travel.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up