Тернопіль

Сила в правді

У поліції розповіли деталі стрілянини з вікна тернопільського гуртожитку

в Кримінал

Свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі перехожі побачили, що з вікна гуртожитку студенти з пістолета стріляли по собаках та прибиральниці.

Студенти Тернополя з вікна розстрілювали собак та прибиральницю

Сьогодні, близько 11.30 у Тернополі на вулиці Симоненка тернополянка Ірина Козлюк Панько сфотографувала як місцеві студенти з вікна гуртожитку з пістолета стріляють у безпритульних собак та прибиральницю.

“Отак відірвались діти від маминої спідниці, пішли вчитись у коледж. Поселились у гуртожиток що на вулиці Симоненка і займаються хто знає чим”, – йдеться у пості.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі стріляють по шибках житлових будинків.

Так ось за стрільців взялися правоохоронці.

Поліцейські встановили, що стріляв 14-річний уродженець Козівського району, який залишився сам у кімнаті та позичив пістолет у свого 15-річного товариша.

При допиті підлітки підтвердили – один, що зберігав в кімнаті гуртожитку пістолет, а інший, що стріляв по пляшкам, які завчасно розклав перед вікном кімнати гуртожитку.

Перед зaкoнoм відпoвідaтимуть бaтьки мaлoлітніх прaвoпoрушників. Нa них прaцівники пoліції склaли aдміністрaтивні мaтеріaли зa стaттею 184 Кoдексу Укрaїни прo aдміністрaтивні Прaвoпoрушення – “Невикoнaння бaтькaми aбo oсoбaми, щo їх зaмінюють, oбoв’язків щoдo вихoвaння дітей”.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up