Тернопіль

Сила в правді

Тернополянин Андрій стрибнув з футбольної арени у Львові (відео)

в Новини

Житель Тернопілля приїхав у Львів на Арену – Львів та стрибнув з висоти. Ні хлопець зовсім не самогубець, а навпаки екстремал і захоплюється роуп-джампінгом.

Детальніше у відео

За словами дівчини Андрія, це була його давня мрія, хлопець давно захоплюється роуп-джампінгом та хотів стрибнути з арени у Львові.

Стрибок пройшов успішно, з тернополянином Андрієм усе гаразд, пише видання Трембіта.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що тернопільські екстремали підкорили водоспади.

Замерзлі водоспади підкорили тернопільські екстремали (фото)

Так ось, цим скористалися тернопільські екстремали. Хлопці, за допомогою спеціального обладнання прикріпили мотузки зверху над водоспадами, та завдяки льодоступам та мотузкам спускалися по замерзлих водоспадах.

До слова, ці два водоспади замерзають практично кожного року, коли є значний мороз. І традиційно спортсмени – екстремали мають можливість полазити по замерзлих водограях.

Літом біля водоспадів збираються сотні туристів з усіх куточків України, люди купаються розважаються , у підніжжя водограїв влаштовують аматорські змагання з футболу та баскетболу.

А ось зимою у цьому місці малолюдно. Цього року завітали тільки учасники групи “Впізнай -світ”, які і лазили по водоспадах та фільмували незабутні спогади.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up