Тернопіль

Сила в правді

Тернополяни стверджують, що за вказівкою депутата обласної ради вирізали багаторічні дерева, щоб народний обранець бачив своє авто

в Новини

У редакцію місцевого видання 20 хвилин  зателефонував тернополянин Олександр, що проживає на вулиці Куліша,10.

Чоловік розповів, щоб під їхнім будинком вирізали багаторічні дерева та розчистили гілки дерев, хоча жодна екологічна служба дозволу на це не давала.

У чоловіка є версія чому так сталося. За словами пана Олександра у їх будинку проживає депутат обласної ради, який нещодавно купив нову машину – червоний Range Rover.

Невдовзі після купівлі нового авто приїхали машини з Тернопільміськсвітла та позрізали дерева і гілки перед будинком.

Тепер автомобіль депутата добре видно з його вікна, стверджує пан Олександр, і народний обранець ставить куплений джип тільки утому місці , де нещодавно встановили аж два ліхтарі.

Мешканці будинку звернулися і в поліцію і  в Тернопільську міську раду, і в екологічну службу. Та всюди розводять руками.

Якщо коротко, то висновок один – не спійманий – немає вини.

Екологи кажуть, що не можуть по зрубах дерев визначити хто їх рубав, хоча мешканці будинки кажуть, що приїжджали машини з Тернопільміськсвітла.

Одним словом крайніх такі не знайшли, але дерева вирубали і головне, що депутат має нову добре освітлену парковку для нового авто, пише 20 хвилин Тернопіль.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286