Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині невідомі викрали унікальну старовинну ікону

в Кримінал

Крадіжка трапилася у селі Борщівка, Лановецького району, що на Тернопільщині. 

Там з місцевого храму невідомі особи винесли ікону Скоропослушниці.

Ікона написана у 18 столітті.

На місце події виїхали правоохоронці. Поліцейські з’ясували, що ні вікна, ні двері у храмі не були пошкоджені, а отже злодій проник у храм, підібравши ключ.

Сьогодні правоохоронці розшукують злодія і просять усіх, хто може допомогти правоохоронцям звертатися за телефоном “102”.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернопільській області віднайшли старовинну ікону.

У Тернопільській області віднайшли ікону XVII століття

В селі Устя-Зелене, Монастириського району, Тернопільської області місцевий священник та парафіяни церкви знайшли у храмі втрачену ікону

Практично кожен у селі знав, що колись у храмі зберігалася старовинна ікона Белзької Божої Матері. Та її вважали втраченою.

Натомість одного дня отець храму та парафіяни вирішили ближче придивитися до ікони , яка викликала у них підозри, і відправили її на спеціалізовану експертизу.

Експерти підтвердили унікальність та старовинність образу – лиця святих датують 1920 роком, а сама ж ікона створена у середині XVII століття.

Коли ж ікону відреставрували то побачили зовсім інший образ – відтак місцеві жителі розповіли, що в дану ікону у 1947 році стріляв радянський поліцейський, на обличчі Матері Божої залишилися сліди від чотирьох куль.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up