Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині лікарі дві години протестували та не приймали пацієнтів

в Новини

Мова йде про Бережанську центральну районну лікарню. Пацієнти, що прибули на огляд чи за довідками з 10 до 12 години ранку, не побачили на робочих місцях лікарів. 

А медиків і не було, вони долучилися до Всеукраїнської акції протесту. Лікарі Бережанської районної центральної лікарні вимагали вчасної виплати зарплати, її підвищення, а також гідного розміру пенсій та інших соціальних виплат, пише Терен.

До слова, сьогодні на Тернопільщині протестували і педагоги.

9 жовтня педагоги Тернопільщини вийдуть на протест, бо немає грошей на зарплату

Сьогодні вчителям та педагогам Тернопільської області не вистачає 28 мільйонів гривень до кінця року на зарплату.

У зв’язку з цим педагоги краю планують завтра 9 жовтня, в день народження керівника Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни вийти на вулиці міст та містечок з протестом і вимогою – виділити додаткові кошти з бюджету на зарплату .

Місяцями боргували зарплату педагогам у Кременці. Днями питання вдалося вирішити, однак проблема з фінансуванням виплат залишається.

“Що стосується освітньої субвенції для закладів загальної середньої освіти, то бачимо потребу близько 28-ми мільйонів гривень. Нині у найскладнішій ситуації залишаються міста обласного значення. Що стосується міста Кременця, то хочу зазначити, що 2-го жовтня зарплата працівникам була виплачена. Заборгованість, що перевищувала мільйон гривень, погашена”, – запевнила начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286