Тернопіль

Сила в правді

9 жовтня педагоги Тернопільщини вийдуть на протест, бо немає грошей на зарплату

в Новини

Сьогодні вчителям та педагогам Тернопільської області не вистачає 28 мільйонів гривень до кінця року на зарплату.

У зв’язку з цим педагоги краю планують завтра 9 жовтня, в день народження керівника Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни вийти на вулиці міст та містечок з протестом і вимогою – виділити додаткові кошти з бюджету на зарплату .

Місяцями боргували зарплату педагогам у Кременці. Днями питання вдалося вирішити, однак проблема з фінансуванням виплат залишається.

“Що стосується освітньої субвенції для закладів загальної середньої освіти, то бачимо потребу близько 28-ми мільйонів гривень. Нині у найскладнішій ситуації залишаються міста обласного значення. Що стосується міста Кременця, то хочу зазначити, що 2-го жовтня зарплата працівникам була виплачена. Заборгованість, що перевищувала мільйон гривень, погашена”, – запевнила начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома.

У найскладнішій ситуації залишаються викладачі ПТУ, а також дошкільних навчальних закладів. Оскільки їхнє фінансування покладено на  місцеві бюджети, пише Медіатор.

Додамо, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що така ж ситуація склалася і в Тернополі. Та депутати на сесії перерозподілили бюджет та виділили більше 40 мільйонів на зарплати медикам та педагогам.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up