Тернопіль

Сила в правді

Тернополю не вистачає чотири мільйони гривень на інсулін

в Новини

Днями відбулося засідання сесії Тернопільської міської ради, де депутати прийняли звернення до Уряду щодо виділення додаткових коштів, щоб забезпечити усіх хворих необхідним інсуліном.

На сьогодні Тернопіль забезпечений інсуліном тільки на 40 відсотків. Тому депутати прийняли звернення про фінансування та закупівлю ліків на суму чотири мільйони гривень.

Додамо, що вчора “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що депутати Тернопільської міської ради прийняли зміни до бюджету.

Депутати Тернополя прийняли зміни до бюджету Тернополя

На засідання депутати прийняли ряд важливих питань, зокрема перерозподілили кошти місцевого бюджет у сумі 45,8 мільйона гривень.

Так, було вирішено, що кошти зі спеціального фонду бюджету будуть спрямовані на зарплати вчителя та медикам.

Так, на виплату заробітної плати працівникам медичної галузі – 11,3 мільйона гривень та на виплату заробітної плати працівникам освіти – 8,6 мільйона гривень.

Також, 9,8 мільйона гривень виділено на поточне утримання житлово-комунального господарства міста, а  ще три мільйона гривень – на відшкодування пільгового перевезення  окремих категорій громадян та 0,2 мільйона гривень спрямовано на компенсаційні виплати учасникам АТО за земельні ділянки.

Окрім того, у міській раді Тернополя повідомили, що завдяки перерозподілу коштів,  п’ять мільйонів гривень вдалося спрямувати на фінансову підтримку комунального підприємства “Тернопільміськтеплокомуненерго” та два мільйони гривень для потреб комунального підприємства “Тернопільводоканал”.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up