Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі волонтеру повернули загублений гаманець та 5 тисяч гривень

в Новини

Богдан Кіндій, тернопільський волонтер розповів історію, яка сколихнула інтернет.

Чоловік з дружиною гуляли містом -сіли на лавочку – попили кави і пішли, а на лавочці залишився гаманець з усіма документами волонтера та щонайменше з п’ятьма тисячами гривень.

“Оце – Галина Беркутова! Мало таких файних та добрих людей! – каже Богдан Кіндій. – Вона, так би мовити, моя колега – теж займається волонтерством. Тільки для тварин. Пропонував їй більшу суму для її підопічних – не взяла. Лише 400 грн витратить на тварин. Працює пані Галина на кондитерській фабриці “ТЕРА”.

Від себе Богдан ще подарував жінці пам’ятку, привезену з війни ще у 2015 році.  Відкривачку, виготовлену з патрона бійцями 92 бригади на позиції “ФАСАД” м. Щастя.

“Чесно кажучи, я вражений добротою пані Галини! Велике дякую та низький уклін таким людям, – каже 20хвилин Богдан Кіндій, якого переповнювали емоції. – А розшукала мене в соцмережах її дочка Катя! Світ не без добрих людей!”

Доки чекали на повернення згуби, з’ясували: Вероніка, дружина волонтера, була втомлена після роботи. З Богданом вони присіли на лавочку випити кави, гаманець вона поклала  поруч. Врешті допили каву, встали і пішли. А гаманець так і залишився на лавочці в людному місці!

“Самі вищі сили надіслали пані Галину, щоб вона його помітила і підібрала наш гаманець, який скучав за нами на лавочці! – вже сміється Богдан. – А насправді, от чесно, вражений, що у нас ще є такі люди. Ще раз усією сім’єю щиро їй дякуємо! Добре, коли все добре закінчується”, пише 0352.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up