Тернопіль

Сила в правді

Депутати Тернополя прийняли зміни до бюджету Тернополя

в Новини

Вчора, 5 жовтня відбулося чергове засідання сесії Тернопільської міської ради.

На засідання депутати прийняли ряд важливих питань, зокрема перерозподілили кошти місцевого бюджет у сумі 45,8 мільйона гривень.

Так, було вирішено, що кошти зі спеціального фонду бюджету будуть спрямовані на зарплати вчителя та медикам.

Так, на виплату заробітної плати працівникам медичної галузі – 11,3 мільйона гривень та на виплату заробітної плати працівникам освіти – 8,6 мільйона гривень.

Також, 9,8 мільйона гривень виділено на поточне утримання житлово-комунального господарства міста, а  ще три мільйона гривень – на відшкодування пільгового перевезення  окремих категорій громадян та 0,2 мільйона гривень спрямовано на компенсаційні виплати учасникам АТО за земельні ділянки.

Окрім того, у міській раді Тернополя повідомили, що завдяки перерозподілу коштів,  п’ять мільйонів гривень вдалося спрямувати на фінансову підтримку комунального підприємства “Тернопільміськтеплокомуненерго” та два мільйони гривень для потреб комунального підприємства “Тернопільводоканал”.

До слова, проект рішення, яке було винесено на розгляд депутатів та підтримано ними на двадцять восьмій сесії міської ради, попередньо схвалено експертною радою та бюджетною комісією.

То ж у Тернополі запевнили, що до кінця року і медики і педагоги будуть із зарплатами.

Додамо, що в Тернопільській області області така ж сама ситуація.  В усіх великих містах така ж сама ситуація, до кінця року ні медикам,  ні освітянам не вистачає заробітної плати.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up