Тернопіль

Сила в правді

Житель Тернопільщини заборгував аліментів на суму 126 тисяч гривень

в Новини

Протягом дев’яти років житель Тернопільщини не сплачував аліменти. Відтак накопичилася сума – 84 тисячі гривень плюс 42 тисячі гривень штрафні санкції.

Після звернення виконавчої служби, боржник все ж таки заплатив всю суму аліментів та штраф у розмірі 126 тисяч гривень, пише Доба.

“НАРОДНА ПРАВДА” писала, про новвоведення у виплаті аліментів на Україні.

На Тернопіллі більше тисячі батьків від року і до трьох не платять аліменти на дітей

Чиновники тернопільської виконавчої служби розповіли про новвоведення щодо несплати аліментів батьками на дітей.

Відтак, тепер за кожен рік прострочених аліментів, неплатники будуть змушені крім суми аліментів сплатити ще й борг.

Приміром, якщо чоловік близько року не сплачує аліментів, то йому крім суми аліментів доведеться ще виплатити у суму розмірі 20 відсотків від заборгованої .

Якщо ж заборгована сума перевищуватиме в сукупному розмірі суму відповідних платежів за 2 роки, то в такому випадку штраф збільшуватиметься і відповідно становитиме вже 30 відсотків відповідно. У випадку заборгованості на суму платежів за 3 роки штраф зросте до 50 відсотків від суми боргу.

У виконавчій службі розповіли,що на сьогоднішній день у них перебуває 701 виконавче провадження, де заборгованість по сплаті аліментів складає понад 1 рік, 205 – від одного до двох років, від двох до трьох – 194, понад три роки – 252. Це власне ті особи, по відношенню до яких першими можуть бути застосовані штрафні санкції.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up