Тернопіль

Сила в правді

Тернопільський чиновник представлятиме Україну на світовому Чемпіонаті з кікбоксингу

в Новини

Днями у Харкові відбувся Кубок України з кікбоксингу по версії WTKA, перемогу на якому здобули Андрій Голуб та Андрій Станіславенко. Чоловіки поїдуть представляти Україну на Чемпіонаті Світу в Італії 31-го жовтня, повідомляє Терен.

Андрій Станіславенко працює у державному органі, професійно займається спортом та тренує молодь

До слова, Андрій Станіславенко очолює відділ молоді та спорту при Кременецькій міській раді.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що тернополянка здобула титул Чемпіонки світу.

Тернополянка стала чемпіонкою України

У Львові завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Тернопільська спортсменка, вихованка Скалатської ДЮСШ, представниця КУТОР ШВСМ та товариства “Динамо-Україна” майстер спорту України міжнародного класу Марія Хлян здобула на цих змаганнях звання чемпіонки.

Виступаючи у ваговій категорії 71 кг, наша землячка завоювала перше місце. Марія у ривку показала результат 93 кг, у поштовху, встановивши рекорд України, – 117 кг, сума 210 кг. Тренують спортсменку Віктор Симів та Вікторія Шаймарданова, пише управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі відкрили мультиспортивний майданчик.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.