Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині чоловік заплатить майже 17 тисяч гривень за незаконну вирубку дерев

в Кримінал

Цього року у лісі, поблизу села Діброва, Кременецького району, що на Тернопільщині, місцевий житель пан Василь разом з товаришами поїхали у місцевий ліс та вирубали 30 добротних сосен. Чоловік навіть позичив бензопилу у своїх сусідів.

Невдовзі лісорубів затримали і їх справу розглядали у суді.

За фактом незаконної порубки лісу – частина перша статті 246 кримінального кодексу України проти Василя Н. було порушено кримінальне провадження, оскільки своїми діями він спричинив істотну шкоду лісу, що у фінансовому еквіваленті перевищила 16 тис. 840 грн. Варто зазначити, що зрізані сосни належать до категорії “захисників лісу”.

Зрубана колода — це не порошина в оці, тож у суді обвинувачений провину визнав. Відтак Кременецька Феміда вирішила лісоруба тяжко не карати, а засудила до одного року іспитового строку з покладенням обов’язків повідомляти органи пробації про зміну місця проживання та роботи. Тобто вільно виїхати за кордон чолов’яга не зможе. Водночас порушника пана Василя зобов’язано компенсувати державі завдану навколишньому середовищу шкоду та сплатити понад 16 тисяч 840 гривень, пише тернопільське інтернет видання Номер один.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up