Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі встановили фігуру Світовида

в Новини

Раніше “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині планують встановити Світовида.

У Тернопільській області відомий мандрівник встановлює фігуру Світовида

Чого тільки не придумають жителі краю, то робота, що возить картоплю змайструють, то винайдуть ліки від діабету.

Та сьогодні не про це. Житель Тернопільської області,що займається туризмом, сплавами, походами в гори – Борис Гора написав на власній сторінці у соціальній мережі Фейсбук, що на вересень планує встановити фігуру Світовида.

“Світовид вже вдома, бетон вже сохне – десь в другій половині вересня буду збирати ТОЛОКУ на встановлення. Тре десь з десять, може й більше, моцних і духовно небайдужих хлопів, троха дівчат для настрою і фото-відео, тре ще інфотабличку в компутері набрати, а потім і виготовити й закріпити. Потроху то все підтягну і буде на радість українцям!, – написав Борис Гора”.

У коментарях користувачі підтримують чоловіка і навіть пропонують свою допомогу по виготовленню спеціальної таблички до фігури Світовида.

Так ось Світовида таки встановили днями, пише Терен.

“Світовид ВІТАЄ!
Встановили, закріпили, ще мінімально доокультуримо, підготуємо інформаційний стенд і пам’ятник нестиме етичне та культурне виховання українцям!
За довіру ДЯКУЮ громаді тернопільської рідновіри “СВАРГА”, а також друзям і небайдужим за допомогу і сприяння, – написав у FacebookБорис Гора.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up