Тернопіль

Сила в правді

Тернопільським правоохоронцям обіцяють підвищення зарплат та квартири

в Новини

Керівник поліції Тернопільщини Олександр Богомол розповів про ситуацію зі злочинами, аваріями, а також про брак кадрів, та підняття зарплати і забезпечення квартирами родини правоохоронців.

За словами головного правоохоронця краю, з нового року правоохоронці Тернопільщини отримають більшу зарплату та декілька квартир.

“З нового року працівники поліції матимуть зарплату приблизно на 30 відсотків вищу. Окремі категорії будуть забезпечені підняттям заробітної плати і в цьому році. Окрім цього Міністерство внутрішніх справ розробило програму забезпечення іпотечним житлом працівників поліції, які потребують розширення чи покращення житлових умов. Згідно цього проекту на наступний рік передбачено в кожній області забезпечити від 15 до 45 квартир. Подати заявки на іпотечне житло можуть як атестовані працівники поліції, так і вільнонаймані. Якщо людина працює 5 років, йому компенсовується державою 15 відсотків, 10 років – 25 відсотків, а 15 років – 50 відсотків іпотеки відшкодовується”.

Право на отримання житла матимуть ті, хто стоїть в черзі при ГУНП в Тернопільській області. Таких людей на сьогодні 71 особа. За останніх 3 роки працівники поліції отримали майже 40 квартир, пише тернопільське видання Терен.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286