Тернопіль

Сила в правді

Сьогодні у центрі Тернополя на дві години перекриють рух

в Новини

Нині з 15 до 17 години центр Тернополя перекриють. Зокрема автомобільний та пішохідний рух будуть обмежені на вулиці Чорновола. 

Вулицю перекриють через офіційне відкриття оновленої Чорновола після капітального ремонту.

“Свято оновленої вулиці В’ячеслава Чорновола” розпочнеться о 15:00 та триватиме до 17:00.

– Буде тимчасово перекрито рух транспорту вказаної вулиці до перехрестя вулиць В. Чорновола та Коперника до вулиці Б. Хмельницького. Заплануйте свій маршрут завчасно. Дякуємо за розуміння, – повідомили на сторінці Патрульної поліції у “Фейсбуці”.

Під час відкриття заплановано провести акцію “Символічний ключ від Файного міста”, яка передбачає збір старих ключів, які вже не використовуються. Їх переплавлять та виготовлять один великий ключ від Файного міста Тернополя, пишуть Тернополяни.

До слова, сьогодні “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині відкриють дитячий центр реабілітації.

На Тернопільщині планують відкрити центр реабілітації

Днями, у Кременецькому районі, що на Тернопільщині планують відкрити центр реaбілітaції для дітей і мoлoді з oсoбливими пoтребaми.

Це перший пілoтний прoект грoмaдськoї oргaнізaції “Тoвaриствo бaтьків дітей з інвaлідністю “Зoря нaдії”.  У прoгрaмі: презентaціія зaклaду, виступи делегaцій з Німеччини, Пoльші, Укрaїни, предстaвників влaди, різних блaгoдійних фoндів, церкoв, грoмaдскьoсті.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286