Тернопіль

Сила в правді

Дівчина, яка чудом вижила після знущання однолітків на Тернопіллі, розповіла усі деталі трагедії (відео)

в Кримінал

Нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині двоє підлітків побили, а згодом намагалися зарізати свою одногрупницю.

У Тернопільській області п’яні підлітки жорстоко побили та залишили помирати свою одногрупницю

У жорстокість підлітків важко повірити, та факт залишається фактом. У Кременецькому районі двоє хлопців 16-ти років напилися горілки, побили палкою одногрупницю, придушили її, тричі перерізали горло та залишивши чиюсь дитину помирати пішли далі випивати.

Правоохоронці встановили усі деталі – того вечора тріо – дівчина та двоє хлопців 16-ти років, які вчаться в одному із училищ Кременця взяли пляшку горілки і солодку воду – випили усе це на трьох.

Далі молоді виявилося мало і вони попросили когось з перехожих купити їм ще вина. Усе це пили в закинутих приміщеннях Кременця.

Опісля хлопці стверджують, що дівчина почала їх ображати, тому вони побили її палкою, згодом один із хлопців придушив її, а далі взяв розбите скло та тричі перерізав шию.

Двоє підлітків 16-ти років залишили дівчину, їхню одногрупницю помирати у закинутому приміщенні, а самі пішли далі веселитися у центрі Кременця.

Дівчина прийшла до себе і відзначила, що хлопці намагалися її згвалтувати, а згодом побили , порізали горло та залишили помирати.

Детальніше у відео ТСН

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286