Тернопіль

Сила в правді

Чотири мільйона гривень зарплати повернули підприємства Тернопільщини своїм робітникам після візиту податківців

в Новини

З початку року працівники Головного управління ДФС України в Тернопільській області провели зустрічі з 121 керівниками фірм та підприємцями, що працюють на теренах краю та де спостерігалася ситуація з невиплати заробітної плати.

Відтак, після зустрічей та перевірок, 119 підприємців та керівників виплатили своїм працівникам – 3 мільйона 860 тисяч гривень заборгованої заробітної плати.

Також в області працювало 218 підприємств, де виплачували заробітну плату мінімальну, або ж нижче рівня мінімальної.

Після зустрічей з податківцями на 205 підприємствах було підвищено рівень заробітної плати.

Крім того, проведено роз’яснювальну роботу з аналогічних питань по 504 підприємствах та організаціях області. За результатами вжитих заходів на 483 підприємствах підвищено рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло 5 млн 155,9 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 6 мільйонів 239 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відомості щодо суб’єктів господарської діяльності, які виплачували заробітну плату працівникам нижче за мінімальну систематично надають головам об’єднаних територіальних громад, сільських селищних та міських рад для вжиття заходів реагування, пише тернопільське інтернет видання За Збручем.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up