Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі може зрости вартість проїзду у тролейбусі

в Новини

Уже невдовзі вартість проїзду у тролейбусах Тернополя може зрости від чотирьох гривень за одну поїздку до шести гривень.

За словами керівника обслуговуючого підприємства КП “Тернопільелектротранс” Андрія Мастюха, сьогоднішній тариф – чотири гривні за одну поїздку є невиправданий і економічно невигідний.

Щоб підприємство хоча б трималося на плаву необхідно встановити тариф на проїзд хоча б 6,20 гривень за одну поїздку.

Відповідні розрахунки про підвищення вартості проїзду у тролейбусах комунальники вже подали на розгляд депутатів міської ради.

“Якщо у попередні роки на електроенергію витрачали в межах 9 мільйонів на рік, то сьогодні на це потрібно 22 мільйони гривень, – розповідає Андрій Мастюх.- Коли ми розраховували тариф три гривні, то розмір мінімальної зарплати був 1370 гривень, у 2017 він піднявся до 3200, зараз маємо 3700 гривень. Це за собою тягне додаткові витрати на утримання працівників. На зарплату з нарахуваннями щомісяця необхідно 4 мільйони гривень. В місяць 1 мільйон 700-1 мільйон 800 платимо за електроенергію при тому, що збираємо коштів 2 мільйони 200-2 мільйони 700 гривень, тобто 70% коштів, які ми збираємо віддаємо за електроенергію, передає ЗЗ.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up