Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі зареєстрували більш як 37 тисяч земельних ділянок

в Новини

Від початку 2018 року працівники Держгеокадастру зареєстрували 37,7 тисяч нових земельних ділянок та видали 23 тисячі витягів з земельного Державного кадастру.

З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області зареєстрували 37.7 тисяч земельних ділянок.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

Видано 23 тисячі витягів з Державного земельного кадастру.

Багато земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, а також будівництва було виділено та закріплено за учасниками АТО.

У Держкомземі наголошують, що сьогодні левова частка зареєстрованих нових земельних ділянок належить саме військовим, що воювали на Сході та мають усі підтверджуючі документи на отримання земельного наділу.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала про зміну керівництва у Тернопільському земляцтві.

Тернопільське земляцтво у Києві має нових керівника і заступника

На днях, відбулися збори Тернопільського земляцтва у столиці. Оскільки діючий голова не прийшов, то рішенням більшості голосів було обрано нового керівника – Валерія Бачинського і заступника – Михайла Апостола.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up